ZODIAC

محصولات ZODIAC
ZODIAC

یکی از بهترین روش هایی که پزشکان برای لاغری توصیه می کنند سونا می باشد. سونا از اتاق های آشنایی است که تقریبا تمام مردم حدقل چندین بار در طول زندگی خود آنرا تجربه نموده اند. اتاق سونا که به سونای خشک و همچنین بخار نیز معروف است از تجهیزاتی برخوردار است که می تواند با تولید بخار و یا همچنین هوای خشک و داغ منجر به چربی سوزی شود. البته سونا مزیت های زیاد دیگری نیز دارد که بسیاری از پزشکان به آن تاکید دارند. از جمله سایر فواید سونا میتوان به گردش بهتر خون در رگ ها، تمدد اعصاب و شل کردن عضلات اشاره نمود. تجهیزات زیادی در سونا وجود دارند که در برند های مختلف تولید و در سونا به کار گرفته می شوند.

یکی از مطرح ترین برند هایی که تجهیزات سونا را تولید و به بازار عرضه می کند، ZODIAC است. شرکت ZODIAC علاوه بر این که در زمنیه تولید محصولات سونا شهرت دارد، تجهیزات زیادی را نیز برای جکوزی تولید و عرضه نموده است. چندین برند مطرح در بازار تجهیزات سونا و جکوزی وجود دارد که برند ZODIAC بدون شک یکی از آن ها است.

از جمله محصولاتی که برند ZODIAC تا کنون به بازار عرضه کرده است می توان به دستگاه آنتی باکتریال، استخر، کارتریج آنتی باکتریال استخر، دستگاه آنتی باکتریال جکوزی، فیلتر شنی جکوزی اشاره نمود. البته محصولات بسیار زیاد دیگری توسط این شرکت معتبر تولید شده است که از کیفیت و دوام بسیار بالایی نسبت به سایر رقبا برخوردار است.

شرکت ZODIAC که فعالیت خود را سال های زیادی است آغاز نموده از شرکت هایی است که همواره به دنبال کیفیت و نو آوری در تجهیزات خود بوده است. تمامی محصولات شرکت ZODIAC توسط نمایندگی های این شرکت در سراسر دنیا به فروش می رسند. نمایندگی های برند  ZODIACدر ایران نیز وجود دارند اما برخی از نمایندگی ها در حقیقت فروشنده ای هستند که فقط نام نمایندگی را یدک می کشند.

شرکت آریا استخر یکی از شرکت های مطرح در زمینه فروش انواع محصولات استخر، سونا و همچنین جکوزی می باشد که افتخار دارد نمایندگی برند ZODIAC را نیز در اختیار دارد. شرکت آریا استخر از قدیمی ترین وارد و عرضه کنندگان محصولات ZODIAC در کشور است که به عنوان یک نماینده رسمی فعالیت خود را آغاز نموده است. شرکت آریا استخر برای انواع محصولات در برند ZODIAC قیمت های بسیار مناسبی را نسبت به سایر فروشندگان و عرضه کنندگان در نظر گرفته است.

لیست محصولات ZODIAC

6LcGMjoeAAAAACRJ1_wC9ZfNmrpV1ym2zkekgQq3