HAYWARD

محصولات HAYWARD
HAYWARD
 

فصول گرم سال فرصت مناسبی را در اختیار ما قرار می دهند تا بتوانیم از ورزش های آبی مناسب این فصل برای در امان ماندن از گرمای هوا بهره مند شویم. استخر یکی از بهترین تفریحات آبی است که در این فصل مناسب می باشد. استخر ها در کنار خود از جکوزی و سونا نیز بهره می برند که هر کدام از آنها باعث لذت بخش تر کردن تفریحات آبی می شوند. البته سونا و همچنین جکوزی از خواص درمانی نیز برخوردار هستند و بسیاری از پزشکان آن را به عنوان راه حلی برای درمان برخی امراض و همچنین لاغری تجویز می کنند. اما چه تجهیزاتی باعث می شوند تا یک استخر، سونا و یا جکوزی قابل استفاده باشند و همچنین قابل استفاده باقی بمانند.

تجهیزاتی که برای استخر، سونا و همچنین جکوزی تولید می شوند این قابلیت را ایجاد می کنند تا بتوان از استخر، سونا و همچنین جکوزی استفاده نمود. تجهیزات مختلفی که برای راه اندازی و نگهداری استخر مورد استفاده قرار می گیرند در برند های مختلفی تولید می شوند. برند HAYWARD تمامی محصولات استخری را تولید و عرضه می کند و جالب است بدانید که یکی از بهترین برندها در این زمینه می باشد.

شرکت HAYWARD در سال ۱۹۳۰ فعالیت خود را آغاز نمود و تا بحال محصولات بسیار زیادی را تولید و روانه بازار کرده است. دفتر و همچنین کارخانه این شرکت در ایالت کالیفرنیای آمریکا واقع شده است و در بسیاری از کشورها از جمله ایران دارای نمایندگی های متعددی می باشد.

محصولات شرکت HAYWARD از فروش بسیار بالایی در سراسر جهان برخوردار است. در کشور ما نیز محصولات این شرکت با استقبال بالایی در خرید مواجه بوده است. دلیل اصلی استقبال بالا از محصولات این شرکت مربوط به کیفیت این تجهیزات می باشد. کیفیت بالایی که تجهیزات HAYWARD دارند منجر به عمر طولانی آنها می شود. محصولات HAYWARD هزینه ها را نیز در نگهداری از استخر، سونا و همچنین جکوزی تا حد زیادی به دلیل کیفیت بالای محصولات کاهش می دهد.

مامی پرسنل و همچنین مهندسینی که در شرکت HAYWARD مشغول به فعالیت هستند از افراد متخصص می باشند و این نیروهای متخصص همواره به دنبال نوآوری و خلاقیت در طراحی و تولید محصولات هستند. محصولات این شرکت در تنوع گوناگونی از زمان فعالیت شرکت تا کنون تولید شده اند و در تمامی آنها بهترین تکنولوژی های روز دنیا استفاده شده است. شرکت آریا استخر نمایندگی رسمی محصولات HAYWARD در ایران است و اگر قصد خرید هر یک از محصولات این برند را دارید می توانید با این شرکت تماس حاصل کنید.

لیست محصولات HAYWARD

6LcGMjoeAAAAACRJ1_wC9ZfNmrpV1ym2zkekgQq3