HELO

محصولات HELO
HELO
 

استخر و سونا از محبوبترین تفریحات برای مردم سراسر دنیا و همچنین ایران می باشد. مردم ترجیح می دهند در فصول گرم سال همچون تابستان اوقات فراغت خود را در استخر سپری کنند. سونا در کنار استخر یکی از بهترین روش های درمانی محسوب می شود که پزشکان نیز آن را تجویز می کنند. سونای خشک و همچنین بخار از محبوبترین نوع بخار هستند که با استقبال بالایی روبرو هستند. برای برخورداری از مزیت های سونا باید تمام امکانات آن فراهم باشد. سونا همیشه در استخرهای عمومی مورد استفاده قرار نمی گیرد و امروزه در ساختمان های مسکونی و همچنین سایر اماکن تفریحی نیز مورد استفاده زیادی دارد. تجهیزات زیادی در سونا مورد استفاده قرار می گیرد که برخی از آنها تجهیزات اصلی و برخی دیگر تجهیزات فرعی هستند.

شرکت های زیادی وجود دارند که در زمینه تولید تجهیزات سونا فعالیت می کنند که یکی از مطرح ترین آن ها شرکت HELOمی باشد. شرکت HELO سابقه طولانی در تولید انواع تجهیزات سونا دارد و فعالیت آن از سال ۱۹۱۹ آغاز شده است. شرکت HELO در کشور فنلاند واقع شده است و تا کنون انواع تجهیزات سونا را تولید و به بازار عرضه نموده است. تولیدات شرکت HELO در ایران نیز عرضه و بفروش می رسد. البته شرکت های بسیار زیادی وجود دارند که تجهیزات اصلی و فرعی سونا را تولید می کنند ولی شرکت HELO در این زمینه از شرکت های بنام و مطرح می باشد.

ز جمله محصولاتی که شرکت HELO تولید نموده است میتوان به اتاق سونا، هیتر سونا، دستگاه های تولید بخار و همچنین گیاهانی که در این صنعت مورد استفاده قرار می گیرند اشاره نمود. شرکت HELO از شرکت های فعال می باشد که تحقیق و توسعه در تولید محصول را از اهداف خود در نظر گرفته است. بیشتر شرکت ها چندان به دنبال تحقیق و پیشرفت نیستند ولی شرکت HELO همواره به دنبال راه کارهایی جدید برای تولید محصولات سونا بوده و می باشد.

در حال حاضر محصولات شرکت HELO آنقدر محبوبیت پیدا کرده اند که به بیش از ۸۰ کشور دنیا صادر می شوند. کشورهایی که از محصولات شرکت HELO استفاده می کنند شاید خود تولید کننده محصولات سونا باشند ولی به دلیل کیفیت بالای محصولات این شرکت ترجیح می دهند تا تامین تجهیزات خود را از این شرکت انجام دهند. یکی از شرکت هایی که در ایران به عنوان نماینده فروش محصولات شرکت HELO فعالیت میکند شرکت آریا استخر است. شرکت آریا استخر سالیان زیادی است که انواع محصولات این شرکت را با قیمت بسیار مناسب برای انواع سونا و استخرهای عمومی و همچنین اختصاصی عرضه می کند.

لیست محصولات HELO

6LcGMjoeAAAAACRJ1_wC9ZfNmrpV1ym2zkekgQq3